Toptan Atkı Modelleri

Özel günlerde müşterilerine şirket logolu şık bir hediye vermek isteyen işletme ve kurumların tercih ettiği ürünlerden biri atkıdır. Potansiyel müşterilerine kendini tanıtmak isteyen işletme ve kurumlar da kendi logolarının bulunduğu atkı yaptırarak bunu sağlamaya çalışır. Promosyon ve reklam amaçlı atkı yaptırmak istiyorsanız, toptan atkı siparişleri için Tümhan Tekstil firmamızı tercih edebilirsiniz. Yüzlerce atkı modeli arasından dilediğinizi seçebilir veya özel tasarımlı atkı talep edebilirsiniz. Atkı taraftar gruplarının da severek kullandığı bir aksesuardır. Özellikle büyük kulüp taraftarları için üretilen atkıları hem müsabakalar esnasında hem de günlük yaşamda taraftarlar severek kullanır. Toptan atkı siparişleri için firmamızı tercih ederseniz ürünlerinizi size söylenen zaman içinde teslim alırsınız.

Atkı öncelikle kişiyi soğuktan koruyan bir üründür. Ama özellikle bayanlar için kıyafetleri tamamlayan şık bir aksesuardır. Bu nedenle toptan atkı tasarımlarında günün modasına uygun modeller tasarlamak müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Bayanlar rengârenk farklı modellerdeki atkılarla daha şık ve modern bir görünüm kazanmaktadır. Firmamızın ürettiği bay, bayan, çocuk atkı modelleri sadece yurt içinde değil yurt dışında da büyük beğeni toplamaktadır. Firmamız son yıllarda toptan atkı ihracatını en üst seviyeye çıkarmıştır. Günlük 6-8 bin toptan atkı üretimiyle yurt içi ve yurt dışı taleplerin hepsini sorunsuz karşılayabiliyoruz. Üretim hedefimiz kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

Atkı siparişi vermeden önce toptan atkı  sayfamızı ziyaret ederek modellerimizi, renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz model üzerine dilediğiniz logo, yazı ve resim baskısını uygulamaktayız. Toptan atkı fiyatları da modele, üzerine uygulanacak baskıya ve sipariş adedine göre değişir. Baskısız atkı birim fiyatı bu ek özelliklere göre artacaktır. Birim fiyatlar sipariş adedi arttıkça daha da düşmektedir. Sipariş için bizimle iletişime geçtiğinizde model, renk, baskı ve sipariş adedine göre toplam maliyet size bildirilir. Firmamız üretim kalitesi yanında teslimat konusunda da son derece duyarlıdır ve verilen zamanda siparişler kesinlikle teslim size teslim edilir.