Toptan Bere İmalatçıları Arıyorsanız Doğru Adres Tümhan Tekstil

Farklı renkleri, farklı desenleri ve farklı modelleriyle atkılar, bereler, eldivenler, şallar kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

Farklı renkleri, farklı desenleri ve farklı modelleriyle atkılar, bereler, eldivenler, şallar kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Soğuk havalarda hiç kimse özellikle bere takmadan dışarı çıkmaz. Bere yumuşacık dokusuyla başı ve kulakları soğuklardan en iyi şekilde korur. Bebeklerden çocuklara, gençlerden yaşlılara kadar kadın ve erkek herkesin bere kullanıyor olması birçok firmanın bere imalatı yapmasına yol açtı.

Toptan bere imalatçıları firmalar ve mağazalar için bere üretmenin yanında şirket ve kurumlara, derneklere, taraftar gruplarına da promosyon ve reklam amaçlı bere üretimi yapmaktadır. Bere kış aylarının en çok ihtiyaç duyulan aksesuarı olmasının yanında kıyafetlerimizi tamamladığı ve şık bir görünüm kazandırdığı için de tercih edilen bir üründür. Özellikle bayanlar bere alırken günün modasına da uygun olmasına özel önem verirler. Tümhan tekstil firmamız atkı, bere, eldiven, çorap üretiminde üretim kalitesi, üretim kapasitesi ve ekonomik fiyatlarıyla sektörün en iyi üretici firmalarından biridir. Dokuma, polar ve triko bere çeşitleri için en kaliteli kumaş, iplik ve diğer gerekli malzemeleri kullanmaktadır. Firmamız toptan bere üreticileri arasında teknolojik alt yapısıyla da öne çıkmaktadır. Üretim tesisimiz teknolojinin son yenilikleriyle donatılmıştır ve hem üretim kalitemiz hem de üretim kapasitemiz en üst seviyeye çıkarılmıştır. Bere tasarımlarını alanında uzman tasarımcılarımız hazırlamaktadır. Tasarımcılarımız ülkemizdeki ve dünyadaki son moda trendlerini yakından takip ederek, kendi yaratıcılıklarını da katarak birbirinden şık ve modern bere modelleri tasarlamaktadır. Bere modellerinde her renk kullanılır. Farklı desenler, çizgiler, resimler de kullanılarak modellere zenginlik ve özgünlük kazandırılır. Modellerimizi ülkenin en ünlü mağazaları tercih etmektedir. Toptan bere siparişi vermeden önce toptan bere safyamızı ziyaret ederek modellerimizi, renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz model üzerine dilediğiniz logo, yazı ve resim baskısını uygulamaktayız.

Toptan bere fiyatları da modele, üzerine uygulanacak baskıya ve sipariş adedine göre değişir. Baskısız bere birim fiyatı bu ek özelliklere göre artacaktır. Birim fiyatlar sipariş adedi arttıkça daha da düşmektedir. Sipariş için bizimle iletişime geçtiğinizde model, renk, baskı ve sipariş adedine göre toplam maliyet size bildirilir. Firmamız üretim kalitesi yanında teslimat konusunda da son derece duyarlıdır ve verilen zamanda siparişler kesinlikle teslim size teslim edilir.